Transavia start met directe vluchten naar Agadir

2 april 2025

SCHIPHOL – Transavia heeft op 1 april 2025 een nieuwe directe vliegverbinding tussen Amsterdam en Agadir geïntroduceerd. De eerste vlucht landde op Agadir Al Massira Airport met 176 passagiers aan boord.

Deze nieuwe route is het resultaat van een samenwerking tussen de Raad van de Regio Souss Massa en de Regionale Raad voor Toerisme van Agadir Souss Massa. Het doel is om het bereik van Agadir te verbeteren en het toerisme in de regio te stimuleren, voor een rondreis door Marokko. Transavia zal driemaal per week vluchten uitvoeren op dinsdag, donderdag en zondag.

Marcel de Nooijer, CEO van Transavia, verklaarde: “We zien een toenemende vraag naar bestemmingen in Marokko. We willen dit graag faciliteren voor onze passagiers.”

Naast de verbinding met Agadir heeft Transavia plannen aangekondigd om vanaf november 2025 directe vluchten tussen Amsterdam en Rabat te starten, met twee wekelijkse vluchten. Tickets voor het winterseizoen 2025/2026 zijn vanaf 16 april te boeken.

Artikel delen:

Blijf op de hoogte

Mis niets en ontvang meer reisinspiratie, tips en nieuws rechtstreeks in uw inbox!